Přeskočit na obsah

21 ZLOMYSLNÝCH ŽERTÍKŮ PRO DĚTI A RODIČE

Zlomyslné žertíky

Všechny děti jsou sice milé a nevinné, ale mají i svou rozpustilou a hravou stránku. Někdy může být zábavné tuto stránku podpořit a dobrým způsobem pro uvolnění jejich hravosti jsou lumpárny. Samozřejmě je třeba, aby tyto žertíky byly bezpečné a aby v nich nebyl prostor pro podlost!

Dobrý žert by měl rozesmát i žertujícího! Ať už si chcete vystřelit z vlastního dítěte, nebo ho seznámit s nějakým vtipným a neškodným žertíkem, který si může provést samo, máme pro vás pár tipů.

Takže bez dalšího zdržování, zde jsou některé z našich oblíbených žertíků pro děti!

Žertíky s jídlem

Vtípky s jídlem jsou skvělým způsobem, jak využít něco chutného a udělat to vtipným. Všichni rádi jedí, a tak je pro tyto žertíky spousta možností a my jsme vybrali ty nejvtipnější a nejchutnější.

1. Koblihy ze semínek

Tento první vtípek určitě vyvolá smích a možná také všem trochu vyhládne. Je to skvělý žertík pro mladší děti.

Nejprve dejte dítěti několik semínek a řekněte mu, aby je zasadilo. Může to být jakýkoli druh semínek, důležité je, co uděláte druhý den ráno.

Tajně zapíchněte do hlíny několik špejlí a na každou z nich zavěste nějakou dobrotu, jako např. koblihu apod. Pak zavolejte dítě k rostlině a sledujte jeho šokovanou reakci. Pravděpodobně se budou divit, jak se ze semínek přes noc staly koblížky, a budou prosit, aby moho zasadit další!

Nejlepší část tohoto žertíku? Koblihy pak můžete sníst.

2. „Špinavý“ dezert

Pokud jste někdy jedli pudink z „hlíny“ (nadrobené kakaové sušenky) s gumovými červy, víte, že je to vynikající pochoutka. Ale pokud někdo o hliněném pudinku neslyšel, bude mít na to, že ho jíte, dost divnou reakci!

Tento žertík byste pravděpodobně neměli provádět na mladších dětech, protože nechcete, aby si myslely, že je v pořádku jíst hlínu. A pokud se vaše dítě rozhodne vyzkoušet tento žertík samo, ujistěte se, že si neplete hlínu z rozdrobených sušenek se skutečnou.

3. Piknikové žertíky

Pokud plánujete piknik, je snadné udělat dětem nečekaný žertík s nějakým jídlem. Pokud například balíte ďábelská vejce (plněná vajíčka), naplňte jejich střed místo obvyklé náplně nějkou máslovou polevou. A sendviče namažte místo máslem vanilkovým pudinkem.

4. Nepití

Po dlouhém dni hraní venku dostane vaše dítě žízeň. Když si řekne o pití, nabídněte mu, že mu zajdete dovnitř a něco přinesete. Předem si připravte do kelímku želé a přidejte brčko. Je pravděpodobné, že si jídlo spletou s nápojem a budou se divit, že jim nejde pít.

5. Zmrzlina?

Podobně jako u žertu s ne pitím se zmrzlinový žert ve skutečnosti netýká zmrzliny. Místo toho naplňte misku bramborovou kaší a pro autentičnost přidejte trochu šlehačky. Pak se pohodlně usaďte a vychutnejte si, jak si vaše dítě nabere na lžičku a okamžitě sousto vyplivne.

Děti, pokud chcete tento vtípek provést na své rodiče, udělejte totéž, ale přidejte trochu fondánu, abyste získali ještě větší hnus.

Sezónní žertíky

Některé žertíky pro děti vyžadují specifické prostředí nebo roční období. Například v létě nemůžete provádět žertíky se sněhem a v zimě nemůžete někoho překvapit balónky s vodou (nebo byste alespoň neměli!). Naštěstí máme tipy na žertíky pro děti, které lze použít v každém ze čtyř ročních období.

6. Listová příšera

Během podzimu budete mít na zahradě množství listí A přitom listí můžete použít k několika hrám, můžete je také zapojit do úžasných žertíků.

Tento nápad na podzimní žert je velmi jednoduchý. Shrabte hromadu listí, schovejte se do ní a počkejte, až váš cíl půjde kolem. Pak, až bude přímo před vámi, vyskočte a řekněte: „Baf!“ Nebudou mít ani tušení, že jste tam byli, a určitě budou překvapeni.

7. Útok vodními balónky

V létě může být zábavné překvapit někoho útokem vodním balónkem. Samozřejmě se musíte ujistit, že dotyčná osoba nemá po ruce žádnou elektroniku a že nespěchá někam, kde je něco důležitého!

Varování: V závislosti na vtipálkovi se tento žert může změnit ve válku s vodními balónky. Pokud se tedy chystáte někoho překvapit útokem, připravte se na to, že vám to může oplatit.

8. Smradlavé květiny

Tento žertík je jedním z nejlepších žertíků pro děti během jara a plně využívá stovky nových rostlin, které můžete objevit a očichat. Jediné, co budete potřebovat, je zakoupit několik falešných nebo skutečných rostlin a nastříkat je smradlavým sprejem. Poté předejte květiny svému dítěti a řekněte mu, ať si k nim pořádně čichne!

9. Sněhový útok

Dobře, tento další žert by nemusel jít všem žertéřům k duhu a mohl by také vést k pořádné koulovačce. Jednoduše se připližte k nic netušícímu vtipálkovi, odhrňte mu kabát a hoďte mu hrst sněhu na záda.

Tento žertík nezkoušejte, pokud jste daleko od domu. Vaší oběti bude pravděpodobně zima, takže budete chtít mít poblíž místo, kde se může ohřát.

Proměny!

Jedny z nejzábavnějších a nejjednodušších žertíků pro děti spočívají v tom, že nějakému všednímu místu nebo předmětu dáte novou podobu. Můžete se pustit do nenápadné proměny, kdy každý den něco trochu změníte, nebo můžete s dětmi provést velký žertík zahrnující větší změnu najednou. V každém případě dbejte na to, abyste použili materiály, které nepoškodí majetek. Pokud něco rozbijete nebo zničíte, přestává to být žert.

10. Invaze zahradních trpaslíků

Snadný způsob, jak změnit svou zahradu, je pokrýt ho zahradními trpaslíky. Jen si to představte: vaše děti jdou spát, a když se ráno probudí, zírají na ně desítky trpaslíků. Je to částečně strašidelné, částečně vtipné a zcela nečekané.

Místo trpaslíků můžete použít také zahradní plameňáky nebo se rozhodnout pro kombinaci obojího. Opravdu, přidáním náhodných keramických a plastových stvoření na zahradu nic nezkazíte – vždycky je to pro děti zábavný žertík.

11. Přestavba auta

Jedná se o bezpečný a dočasný žertík, kterým můžete snadno polepit celé auto nebo ho zakrýt balicím papírem, aniž byste způsobili jakoukoli škodu a zároveň svou oběť žertíku překvapili. Jen se ujistěte, že vaše oběť nepotřebuje odjet ve spěchu, protože mu bude chvíli trvat, než vše odstraní.

12. Sváteční jízdní kola

Pokud má vaše dítě kolo, můžete ho snadno doplnit stuhami, stužkami a mašlemi. Na druhou stranu, pokud máte kolo vy, může vaše dítě snadno provést stejný žert vám. V každém případě se před jízdou ujistěte, že jste ozdoby odstranily, aby se nezachytily do kol.

13. Co je v poště?

Zábavný a snadný žertík pro děti spočívá v tom, že do poštovní schránky vloží něco nečekaného. Tímto předmětem může být téměř cokoli, od zrcátka až po několik malých balónků. Je to obzvlášť užitečný žertík pro děti, které často kontrolují poštu, protože to nebudou čekat. Ale pokud jste to vy, kdo obvykle poštu kontroluje, můžete to být vy, z koho si děti vystřelí.

14. Hloupá chodníková křída

Skvělá věc na chodníkových křídách je, že se smývají, takže můžete na příjezdovou cestu napsat pěkné hlouposti. Pokud máte manžela nebo jiné dítě, které zrovna není doma, určitě je to pobaví, až se vrátí.

15. Když všechno ostatní selže… pohyblivá očíčka!

Nalepení očiček po celém domě, dvoře nebo autě je snadný a zábavný žertík. Děti mohou tento žertík snadno provést samy, nebo ho můžete naplánovat a nechat je, aby se k němu připojily.

Můžete si koupit velké nebo malé samolepící očička v různých barvách a některé se dokonce dodávají s falešnými nosy a kníry. Navíc se nemusíte bát, že by se něco poškodilo, a určitě tím svého šprýmaře překvapíte.

Další zábavné žertíky

Máme pro vás několik dalších žertíků pro děti, které jsou zábavné a snadno proveditelné. I když se možná nehodí ani do jedné kategorie, pořád jsou to super zábavné žertíky, které si děti (i dospělí) užijí.

16. Přilepená mince

Pokud máte s dítětem po ruce pevné lepidlo a nějaké mince, máte vše, co potřebujete pro tento další žertík. Jednoduše vezměte mince a nalepte je venku. Pak sledujte kolemjdoucí, jak se je snaží (a nedaří se jim) sebrat.

Doporučujeme mince přilepit na tvrdý povrch, který je daleko od provozu. Nezapomeňte, že cílem žertování je být vždy bezpečný a zábavný, což znamená, že se musíte ujistit, že je bezpečné i místo.

17. Útok brouků

Když uvidíte velkého brouka, určitě vás to šokuje, zvlášť když na vás z křoví zírá pavouk nebo když máte v piknikovém košíku brouka. Tento žertík se samozřejmě netýká skutečných brouků. Jde o plastové hračky, které si můžete koupit v různých velikostech a barvách.

O tento žertík se pokoušejte pouze tehdy, pokud jste si jisti, že svého vtipálka nevyděsíte. Někteří lidé mají z brouků a pavouků strach a bylo by hrozné změnit vtipný nápad v něco děsivého.

Stejný žertík můžete provést s gumovým hadem, ale opět se ujistěte, že se soustředíte na smích, ne na vyděšení. Lidé se hadů také bojí a my nechceme, aby se někdo rozzlobil.

18. Bublinková fontána

Tento trik funguje pouze v případě, že dotyčný má fontánu, a pokud ji má, je to opravdu vtipné. Jděte k fontáně, přidejte do vody ekologický saponát a sledujte, jak se rojí bubliny. Ujistěte se, že to děláte pouze v případě, že fontána vašeho kamaráda je daleko od trávy. Nechceme, aby saponát poškodil jeho zahradu.

19. Obarvená voda

Pokud máte potravinářské barvivo, můžete snadno změnit barvu vody, která vytéká z hadice, což bude pro dalšího uživatele velkým překvapením. Doporučujeme používat barvy, jako je zelená nebo fialová, a dávejte pozor na to, jaké barvivo používáte. Některé barvy mohou trávu obarvit.

20. Schovej se… Kde jsi?

Tento žert byste měli zkoušet pravděpodobně jen se staršími dětmi a je důležité, abyste se o něj pokusili, když jste poblíž svého domu. Žert je jednoduchý: zahrajte si hru na schovávanou, ale nesnažte se schovávačku najít. Místo toho si hrajte na houpačkách, kreslete křídou nebo si sedněte do trávy a čekejte. Brzy se schovávač vynoří z úkrytu a bude se divit, kde jste byli.

21. Falešné psí hovínko

Dobře, tenhle poslední žertík je trochu… nechutný, ale určitě se u něj zasmějete. Falešné psí hovínko si můžete koupit na internetu nebo si ho vyrobit sami doma. Ať už použijete jakýkoli typ, položte ho na verandou nebo na chodník. Prostě vyberte si místo, kde ho vaše děti (nebo rodiče) určitě uvidí.

Závěr

Existuje tolik zábavných žertíků pro děti a vy i vaše dítě se při jejich provádění budete skvěle bavit. Ať už je budete plánovat společně, nebo je budete zkoušet jeden na druhého, budete se smát, sbližovat a vymýšlet nové žertíky, které vyzkoušíte příště. Při provádění žertíků vždy dbejte na bezpečnost a nedělejte si žerty z někoho, kdo o to nestojí. Nejlepší žertíky zanechávají všechny rozesmáté a pokud budete dbát našich rad, žertíky z tohoto seznamu to jistě dokážou.